X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2019 yılında Mersin 'de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
 
2014 yılından bu yana bireysel olarak müşterilerimize sosyal medya danışmanlığı, web yazılım, web tasarım, logo, afiş ve banner tasarım, e-ticaret çözümlemeleri, seo ve reklam çalışmaları gibi hizmetlerimizi sunduk. 2019 yılı içerisinde kurumsal çapta faliyet gösterme kararı aldık ve faaliyet alanımız arasına bilişim sektörünüde alarak sanal sunucu, fiziksel sunucu, hosting ve alan adı gibi hizmetleride ekledik. Firmamızın amacı hem bireysel hemde kurumsal pazarda sektörünün lideri olabilmek ve Bilişim & Yazılım hizmetleri denilince akla ilk gelen firma olmaktır. 
 
Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VDS), UI UX Dizayn, Yazılım Geliştirme, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik oluşturma bulunmaktadır.
Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.
 
Netcloud.com.tr olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.
 
Netcloud - Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri


Giriş Yap Kayıt Ol
Top